O Firmie

Mabart, największy dealer samochodów używanych w Częstochowie zaprasza.

Jesteśmy bezpośrednim importerem bezwypadkowych aut z Niemiec. Oferujemy więcej modeli, niż niejeden salon samochodowy. Przy zakupie pojazdu, dajemy gwarancję na jego oryginalny przebieg. Wszystkie auta są przez nas dokładnie sprawdzane pod każdym względem. Dodatkowo dajemy Ci możliwość nabycia gwarancji GET HELP, która zapewnia profesjonalny serwis pojazdu 24h na dobę. Jesteśmy rzetelni, a Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Staramy się zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta, dlatego jeżeli nie znajdziesz wymarzonego modelu w naszym komisie, sprowadzimy go specjalnie dla Ciebie. Wszystko to z myślą o Tobie, nasz drogi kliencie.

o-firmie

Poza sprzedażą pojazdów zajmujemy się również ich skupem oraz zamianą. Znudziło Ci się Twoje dotychczasowe auto? A może po prostu nie spełnia już Twoich wymagań? Jeśli tak, to koniecznie odwiedź nasz autokomis. Gwarantujemy Ci najlepszą wycenę samochodu. Dajemy Ci również możliwość pozostawienia pojazdu w rozliczeniu. Oddaj nam stary, odjedź nowym. Zakupione u nas auto będzie Ci służyć przez lata.

Jesteśmy liderem sprzedaży samochodów nie tylko w Częstochowie, ale również na ślasku. Charakteryzuje nas pasja i miłość do samochodów.

Kupując auto w firmie MABART satysfakcja gwarantowana!

Nasz autokomis znajdziesz w Częstochowie, przy ulicy Warszawskiej 241B.

Serdecznie zapraszamy!