Proces zakupu pojazdu

zakup

Zapoznałeś się z naszą ofertą i coś szczególnie przykuło Twoją uwagę? Stwierdziłeś, że dany model idealnie spełniłby Twoje potrzeby oraz oczekiwania? Nie zwlekaj i już dzisiaj zaimponuj swojej żonie, szwagrowi albo dziewczynie. Od podjęcia decyzji do posiadania wymarzonego auta dzieli Cię tylko 10 minut. Wybierasz, sprawdzasz i od razu przechodzimy do formalności. Transakcja zakupu jeszcze nigdy nie była tak prosta.
Aby auto stało się Twoją własnością potrzebujesz tylko i wyłącznie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli dokonujesz zakupu na własny użytek wystarczy dowód, czy też w przypadku osób z zagranicy – paszport. Wymogi dla firm to pieczątka oraz wpis CEIDG. Możliwość płatności kartą.
Nasz komis samochodowy oferuje używane auta z Niemiec. Sprowadzamy głównie samochody osobowe, na które dajemy gwarancję na przebieg i bezwypadkowość. Każdy z pojazdów, znajdujących się w naszej ofercie jest już opłacony i gotowy do rejestracji w Polsce.
Zdajemy sobie sprawę, że każdy kierowca dobiera auto według własnych wymagań i upodobań, dlatego przyjdź do nas i sprawdź co możemy Ci zaoferować. Jeśli nie znajdziesz pojazdu spełniającego Twoje oczekiwania, to pamiętaj: importujemy auta na zamówienie. Wszystko po to, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom oraz preferencjom naszych klientów.